lipca 10, 2017

Wakacyjne wyzwanie fotograficzne. Tematy na poszczególne tygodnie. Zasady udziału.

Zgodnie z zapowiedzią zaczynamy nasze kreatywne wyzwanie fotograficzne. 


O co chodzi? :) 

W każdy poniedziałek w TYM poście pojawiać się będą trzy tematy. Będziecie mieć dowolność z wyborem. Przykładowo temat "Zamykamy lato w słoikach" - możecie zrobić zdjęcia jak robicie przetwory, jak zbieracie owoce na działce. 

W jednym tygodniu możecie wysłać maksymalnie trzy zdjęcia (na trzy tematy tygodnia, lub na jeden - Wasz wybór). Nie może to być kolaż. Jedno zdjęcie. 

Wysyłając zdjęcia w komentarzu, lub w wiadomości prywatnej lub na maila zaneta.bomba87@gmail.com)  podpiszcie je proszę jakoś, dodajcie swoje imię. I koniecznie w temacie wpiszcie "Wyzwanie wakacyjne - tydzień ..." żeby mi się zdjęcia nie pomieszały :) 

Co do sponsorów nagród, oczywiście miło jeśli polubicie ich strony   tu możecie zerknąć jakie podarowali cudowności : ALBUM Z NAGRODAMI

No i plakat też jak pójdzie w świat, będzie super -> PLAKAT 


Wasze zdjęcia będą pojawiały się w albumie na naszym fanpagu, więc wysyłając nam zdjęcie zgadzacie sie na Jego publikację i wzięcie udziału w wyzwaniu wraz z publikacją danych osobowych (imię, nazwisko).

Zakończenie wyzwania planowane jest 31.08.2017 i wtedy też zostanie przyznane 8 nagród dla najbardziej kreatywnych uczestników.
Prośba jest jedna. 
Nie wysyłajcie zdjęcia sprzed trzech lat. Zabawcie się fajnie ze swoimi dziećmi i zróbcie świeże specjalnie na tą okazję. 
Oto tematy na ten tydzień 10.07-16.07 : 

  1. Wakacje na sportowo
  2. Letni piknik w parku
  3. Różne oblicza natury : na żółto
Oto tematy na ten tydzień 17.07-23.07
  1. Wieczór przy ognisku/wakacyjne ognisko
  2. Na przekór
  3. Podróże komunikacją miejskąTematy na tydzień 24.07- 30.07
  1. różne oblicza natury : na zielono
  2. miejsce do którego chce się wrócić
  3. budujemy z piasku

Brak komentarzy:

Copyright © 2016 Mother and Son , Blogger